Reklamy pOvOlené
Pokud patříš mezi pořádné, tak s reklamou

Páni to jsou věci!!!

19. září 2008 v 15:10 | ☻Miley☻ |  Blbinky
GIOVANNI A GIOCOMO TOCCSI Siamská dvojčata ze Sardinie. Žili v letech 1877-1930. Vystupovali s berlínským divadlem Panoptikum. Kariéru zakončili v roce 1912. Oženili se a usadili v Benátkách.

GRACE MAGDANEL Vyhrála soutěž o nejošklivější ženu světa. Vydělávala si v cirkusech. Byla několikrát vdaná. Porodila syna, který byl později jejím manažerem až do její smrti v roce 1912.

ENNI Žila v 18.století na Islandu. Jediný případ v historii lidstva. Byla to normální žena, ale místo nosu jí narostl prasečí rypák. V dospělosti se vdala a porodila zdravé děti.

LAZAR A JOHN BARISTA KOLLEDEROVI Siamská dvojčata se narodila v Londýně r.1617. John, který vyrůstal z hrudi kompletně vyvinutého bratra po celý život nic nejedl ani nepil a byl označován jako cizopasník, i když Lazar se k němu choval velmi vlídně.

LOLA FERRARI Pochází z Francie. Přes plastickou operaci je zapsána jako žena s největšimi ňadry. Pro svůj pseudonym měla značné problémy s automobilkou stejného jména. Zemřela v loňském roce.

EDWARD NORDAKE Měl dva samostatné obličeje, nacházející se na obou stranách hlavy. Když jedna tvář plakala, mohla se druhá smát.

BILL DAX Třetí oko neumožnilo Billu lépe poznávat svět. Kvůli deformaci obličeje se stranil lidí. Svůj život ukončil sebevraždou ve věku 46 let.

ČTYŘOKÝ Tento člověk žil na přelomu 19.a 20.století v Anglii. Měl dokonalý zrak a mohl se dívat každým okem jiným směrem.

ČLOVĚK NOSOROŽEC Tohoto člověka příroda obdařila tak, že mu z nosu vyrostl roh, podobný zvířecímu

JEDNOOKÝ Tento člověk dosud žije v USA a za každou cenu uniká popularitě. Odmítá veškeré nabídky na veřejné produkce.

CLEMENTINE DELEIT Clementine vedla s manželem vlastní kavárnu s názvem U ženy s bradkou, kde nikdy nebyla volná místa. Po smrti manžela vystupovala v cirkusech.

FJODOR PETROV Narodil se na Kavkaze. Byl celý porostlý srstí a byl označován jako vlčí člověk. Práce v cirkusech, kterou vykonával od 12let mu dala možnost cestování a osvojení cizích jazyků. Později si založil knihovnu a zabýval se filozofií.

PASCAL PINONA Žil v Mexiku v prvních desetiletích tohoto století. Druhá hlava byla s první spojena prostřednictvím společného mozku. Nebyla samostatně funkční, jen mrkala a hýbala ústy. Když první hlava přijímala potravu, na tváři druhé hlavy se objevil spokojený výraz.

BUSTER SIMCUS Nejtlustší člověk na světě. Narodil se v roce 1959 a žije v Dallasu. Když v roce 1995 dosáhla jeho váha 610kg, podrobil se odtučňovací kúře a nyní váží 96kg. hodlá se ještě podrobit operaci, která by jeho váhu snížila o dalších 20kg.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AEvickyillussy AEvickyillussy | E-mail | Web | 29. července 2018 v 16:41 | Reagovat

Compression  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/avis-sur-le-cialis/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama